Η Trastor συνεχίζοντας την υλοποίηση του πλάνου αποεπένδυσης ακινήτων μη στρατηγικού χαρακτήρα, ανακοίνωσε την πώληση ενός ακόμη πρατηρίου υγρών καυσίμων που βρίσκεται επί της Λεωφόρου Ποσειδώνος στην Γλυφάδα, έναντι συνολικού τιμήματος €410.000.
![](/sites/default/files/styles/main_full/public/2019-09/trastor.jpg?itok=j0HcGeZd)
Trastor: Πώληση πρατηρίoυ υγρών καυσίμων έναντι 410.000 ευρώ
Το πρατήριο βρίσκεται επί της Λεωφόρου Ποσειδώνος στην Γλυφάδα, και πωλήθηκε έναντι συνολικού τιμήματος 410.000 ευρώ.